Omdat we groep 8 leerlingen en iedereen die geinteresseerd is in Het Rhedens heel graag een indruk willen geven van de diverse vakken op Het Rhedens Dieren, hebben we daar filmpjes van gemaakt. Klik op het vak waarvan je een filmpje wilt zien!
Benieuwd naar de binnenkant van ons gebouw?
Klik dan op onderstaande icoontjes!
"Maak je niet te veel zorgen als je naar de middelbare school gaat. Iedereen is nieuw; niemand weet precies hoe het gaat. Docenten weten dat en die helpen je. Dus het komt heus goed."
"Een groot verschil met de basisschool is dat je op de middelbare school veel meer rondloopt, alleen al tussen de lokalen. Maar als je de hele tijd stilzit, word je ook zo suf, dus dat is alleen maar goed. Verder krijg je natuurlijk meer huiswerk. Als je nooit eerder huiswerk hebt gehad, is dat even wennen."
Wil jij ook naar Het Rhedens Dieren? Wat leuk! Je ouders moeten dan alleen nog even het aanmeldingsformulier invullen (vóór 15 maart). Dit formulier is verkrijgbaar bij je basisschool maar ook online te downloaden op onze website.