27 juni 2017 - Brugklasintroductie #hetrhedensrozendaal! #welkom #brugklas https://t.co/ckw0KohhLn
24 juni 2017 - Met het insturen van hun zonnebloem-schilderijen, hebben leerlingen… https://t.co/JVi2FwVEKf
23 juni 2017 - Op het @sghetrhedens in Dieren voor opnames door E-Wise voor de e-learning over Online Privacy https://t.co/W593H9Xhgj
21 juni 2017 - Op #hetrhedensrozendaal was de afsluiting van het Plusklasjaar… https://t.co/vnZpfuKlnh
20 juni 2017 - Certificaat Chinees voor leerlingen van #hetrhedensrozendaal!
KOM OOK NAAR HET RHEDENS!

UITSLAG EINDEXAMENS HET RHEDENS: GESLAAGDEN 1e TIJDVAK!

14-06-2017
UITSLAG EINDEXAMENS HET RHEDENS: GESLAAGDEN 1e TIJDVAK!

Heb jij je diploma gehaald? Wat onwijs goed, van harte gefeliciteerd!
Na al dat harde werken, tijd voor een feestje en dan rustig genieten van een heerlijke, lange vakantie. Voor de toekomst wensen we je alvast heel veel geluk en succes. Wat je ook gaat doen, maak er iets heel moois van!

Een klein aantal leerlingen is nog niet geslaagd en zal via een herkansing alsnog proberen het diploma te behalen. Dus nog even bikkelen en hopen dat voor jou alsnog de vlag uit kan. We gaan in ieder geval heel hard voor je duimen en hebben alle vertrouwen in jou!

Helaas is het enkele leerlingen niet gelukt om te slagen en behoort een herkansing voor hen niet tot de mogelijkheden. In dat geval wensen we je veel sterkte voor dit moment. Maar: vooral niet aan je capaciteiten gaan twijfelen en vind nieuwe motivatie om volgend jaar alsnog succesvol je schoolloopbaan te beëindigen, bij ons of bij een andere onderwijsinstelling. Wij hebben er alle vertrouwen in dat jou dat gaat lukken. Alvast veel succes!
 

Sg Het Rhedens, locatie Dieren

VMBO Basisberoepsgerichte Leerweg - Handel en administratie
DIEREN Quincy Beumer, Jeremy van Dijk, Robin Masselink, Ayca Yilmaz, EERBEEK Steven Mulder, OOSTERBEEK Niels Schapendonk, RHEDEN Dimitry Dorland

VMBO Basisberoepsgerichte Leerweg - Techniek Breed
DIEREN Lorenzo Vonk, DOESBURG Jowie Hermsen, Jelme Smit, EERBEEK Mathijs Berendsen, OOSTERBEEK Pepijn van Krevel, RHEDEN Marijn Bosveld, VELP Adriaan Vos, ZUTPHEN Bjorn van Meerten

VMBO Basisberoepsgerichte Leerweg - Zorg en Welzijn
ARNHEM, Dorkas de Been, BRUMMEN, Tycho Strelitski, DIEREN Yanniek Disco, Dewi van Kerkhof, Lorain Meijer, Daniek Thijsen, DOESBURG Jeffrey van den Berg, Marit Koetsier, EERBEEK Sedat Bagci, Ellen Eising Priscilla Jansen, RHEDEN Cynthia den Hoedt, Elsa Kamphuis

VMBO Kaderberoepsgerichte Leerweg - Handel en administratie
BRUMMEN Danique Klaassen, DIEREN Stefan Dix, Onur Özsu, Duncan Zaaijer , DOESBURG Dönenur Bahar, Daan van den Berg, Fatima Eraslan, Michelle Machielsen, Romy Messing, Jayme Overmeen, EERBEEK Luuk den Dekker, Sander Holderikx, LOENEN GLD Frank Bosman, RHEDEN Rianne Berendsen, Saner Dzigal, Max den Houting, Keown Janssen, Nienke Meijer

VMBO Kaderberoepsgerichte Leerweg - Techniek Breed
ARNHEM Tim Engberts BRUMMEN Luuk van der Meulen, DIEREN Kars Bosschaart, Melvin Cornelissen, Joas van Hierden, Jesse van Workum, DOESBURG Joey Lemmers, Casper Meijn, Robin Prost, Joe Versteeg, EERBEEK Ruben van der Gouw, GIESBEEK Bas Kelderman, LAAG-SOEREN Nathan ter Rele

VMBO Kaderberoepsgerichte Leerweg - Zorg en Welzijn
BRUMMEN Kim van Kleeff, DIEREN Anne Arnoldus, Donna  van Delft, Maaike van Dis, Dylan  Fontein, Lizzy de Jong, Samuël Joseph, Justin Jurrius, Joëlle Koezen, Meike Kolk, Eva Mulder, Quinten Pos, Sven van Regteren, Helen van der Rijst, Femke Roerdink, Merel Slijkhuis, Yordi  Tip, Iris van Voorbergen, Mirthe van der Weijden, Rick van             Zadelhoff, DOESBURG Tara Hendriksen, Lexi Pieters, Esmée van de Wal, EERBEEK Bibi Elijzen, Bart van den Eyssel, Sanne Olthof, ELLECOM Lisanne Beumer, ELLECOM Maud Spreeuw, LEUVENHEIM Louelle Schieving, OLBURGEN Geke Gerritsen, RHEDEN Joris Lodder, Veerle Stemerding, Camia Zoeteweij, Niels Zweers, VELP GLD Maartje van Laar, Laurie van der Plaat, Sjoerd Vlug, WESTERVOORT Robbie Zegers

VMBO Theoretische Leerweg
ANGERLO Quinty van Buuren, ARNHEM Naomi Danen, DIEREN Lonneke Borgman, Anouk Bozinis, Thijs Braaksma, Mathilde Brok, Eva Coolen, Abdullah Darar, Joost Garritsen, Jonas Geerlings, Laura Hummelman, Buse Ince, Tyronne Klauwers, Sanne Koenders, Marguerite Kroon, Joël Kuipers, Tom Lomans, Lucas Milders, Leroy Molenaar, Janaï Mulder, Annemarie Nijenhuis, Jeroen Nijhuis, Leah Penninga, Edward Renshof, Jesse Rombeek, Imme van                   Roosmalen, Isa Ruizendaal, Floortje Smeier, Inez Terlouw, Gersom Thijsen, Aliou Traoré, Felice Unij, Songül Usanmaz, Vincent Westenbroek, Sanne Wichman, Lisanne Wolterink, Rick van Zon, DOESBURG Sophie Beumer, Merleyn van Det, Taiko van Engen, Demi Gielink, Kayley Hendriks, Mick Jansen, Floor Jonker, Madé Linschooten, Dani Lippets, Kevin Poulussen, Roan Rijmers, Michael de Roo, Cas van Uffelen, Marloes Vissers, Tugba Yurtsever, Léon van Zanen, EERBEEK Naomi Dorland, Noa Roos, Déjan Wissink  , Lars van Zijtveld ELLECOM Babs Beumer, Joop van der Mark, Boris van Mierlo, Hymke Scholten, Anniek Tijssen, GIESBEEK Jelmer de Waardt, LAAG-SOEREN Dani Jacobs, Amanda Keenswijk, Milou van Omme, RHA Kees Gieling, Anna Gieling, RHEDEN Ingrid Chipantiza, Stan Jansen, Keimpe Kolkman, Veline Krähe, Aniek Matser, Annabel van Meeteren, Simon Rijnbende, Tim de Stigter, Amber Veldman, Jaron van Zoest, SPANKEREN Mick Camphuis, Nick Minkman, Sarah Smeltink, VELP GLD Annelies Klouwen, Caspar de Kort

 

SG Het Rhedens, locatie Rozendaal

HAVO

Profiel Cultuur en Maatschappij
ARNHEM Tom Ritsma, Dyon de Haas, DIEREN Annamarie Cohen, Donna Groothedde, DOESBURG Chidi Bosah, RHEDEN Lisa van Amersvoort, Maxime Thijssen, VELP GLD Arzu Doorduin

Profiel Economie en Maatschappij
ARNHEM Teun van den Berg, Tatum van ’t Blik, Merijn Boersma, Joëlle van den Brink, Ella Brouwer, Isabella van Die, Merijn van Dongen, Floyd Gerretzen, Merit Janssen, Loes Medendorp, Robin Weima, Silke Wiersma, DE STEEG Jeroen Blom, Karlijn Havekes, DIEREN Robin van de  Spreng, Femke Talen, DOESBURG Lize  Bakker, Mike Griffioen, Lars Haarlemmer, Levi van Stiphout, EERBEEK Rob van den Eyssel, Tom Koetsier, Bas Slijkhuis, GIESBEEK Julia Huting, LAAG SOEREN Joris Bück, LATHUM Lara Künne, RHEDEN Roger Cortez, Joël Engelschman, Carlo Kramers, Stefan van Malsen, ROZENDAAL Thijmen Driessen, Henrike Jansen, SPANKEREN Irene van der Stok, VELP GLD Joost Agterdenbos, Lieke Bonsma, Luca Brugman, Isis Greven, Maria Haklander, Matthijs de Kort, Duncan Neijenhuis, WESTERVOORT Misha Hullekes

Profiel Economie en Maatschappij & Cultuur en Maatschappij
ARNHEM Em Reijmer, Daaf Splint, DOESBURG Hanne Neijland, ELLECOM Sterre Oude Luttikhuis, RHEDEN Rico de Oude, SPANKEREN Naomi Jansen, VELP GLD Briyan Nijenhuis, Carmen Spekenbrink

Profiel Natuur en Gezondheid

ARNHEM Sam Schols, DIEREN Lars Tenhagen, DOESBURG Jonas Gossink, DIEREN Jeroen van der Veen, EERBEEK Tom Slijkhuis, ELLECOM Iris Renjaan, LATHUM  Twan Redegeld, OLBURGEN Anke Baars, RHEDEN Bram Enklaar, ROZENDAAL Rutger van der Weerd, SPANKEREN Gijs van Mierlo, VELP GLD Wiebe van Ligten

Profiel Natuur en Techniek & Natuur en Gezondheid
ARNHEM Casper Deuss, Jens Kresse, DE STEEG Wouter Jansen, Arjen Meijer, Bjorn Verkerk, DIEREN Demianne Emperpol, Valentijn Jansen, Anouk Pellen, DOESBURG Amber Wagter, RHEDEN Niels Franke, Guido Miggelenbrink, Lucas Zantinge

 

ATHENEUM

Profiel Cultuur en Maatschappij
DE STEEG Anouschka van den Barg, DOESBURG Gail Besselink

Profiel Economie en Maatschappij
ARNHEM Saskia Bekhuis, Mark Brugman, Tjeu Combée, Puck de Hondt, DIEREN Selle Dudok van Heel, Stan Nijenhuis, DOESBURG Vincent Visser, EERBEEK Martijn Zwiers, LATHUM Wouter Elshof, RHEDEN Zoë Huizing, VELP GLD Teun Sturkenboom

Profiel Economie en Maatschappij & Cultuur en Maatschappij
ARNHEM Sebastiaan van Die, Daphne Gentiluomo, Brent Ludeke, DIEREN Casey Disco, DOESBURG Loran van den Dungen, Tim den Heyer, Fabian Wasterval, EERBEEK Charlotte de Bruijn, OOSTERBEEK Julius van Binsbergen, VELP GLD Elles van Dijken, Merel Essed

Profiel Natuur en Gezondheid
ARNHEM Max de Bruijn, Manon Evers, David Huibers, Syme van der Snee, ELLECOM Lucas den Otter, DIEREN Thomas van der Woude, DIEREN Marije Zwaneveld, DOESBURG Jonne Verheij, ELLECOM Marit van Berkel, GIESBEEK Sam Nouse, OLBURGEN Kyanu Tanke, SPANKEREN Amber Beerthuizen, VELP GLD Marlies Coljee, Bart Grosman, Marline van der Kruijk, Anouck van der Vlist

Profiel Natuur en Techniek & Natuur en Gezondheid
ARNHEM Koen Böhmer, David Brouwer, Nine Droog, Jelle Medendorp, Batuhan Özyürek, Damian Roelofsen, DIEREN Anne Fleur Krijgsman, Pien Laboyrie, Sarah de Leeuw, Jan Willem Nijenhuis, Jiska Thijsen, DOESBURG Tristen van Vliet, GIESBEEK Bernice Amorij, LAAG SOEREN Paula Goldebeld, Belle Wetselaar, LEUVENHEIM Reja Schaaf, RHEDEN Jana Bersee, ROZENDAAL Menno Arentsen, David de Hartogh, David Lock, VELP GLD Babanne van de Burgt, Elise van Deudekom, Janneke Spijkerboer

 

GYMNASIUM

Profiel Economie en Maatschappij & Cultuur en Maatschappij

DOESBURG Sterre van Turling, VELP GLD Lot Elten, Daniël Wesselink


Profiel Natuur en Gezondheid
SPANKEREN Rowan Wolters

Profiel Natuur en Techniek & Natuur en Gezondheid
DIEREN Tamara Bleeker, Brent van Dusseldorp, Josien de Graaf, Amber Roos, Lela Roos, Aster Witvliet, ROZENDAAL Berber Deketh, Lucas Huijs, VELP GLD Anne-Sophie van Berkestijn, Malou van Loon

« Ga terug