16 november 2017 - Excursie gemeentemuseum Den Haag rondom examenthema V6… https://t.co/brg3izb6l0
16 november 2017 - Het Rhedens Dieren zoekt oud-leerlingen! https://t.co/Gose5vdIRS
15 november 2017 - Ouder-leerling-wisseldag op #hetrhedensrozendaal. Dat betekent dus… https://t.co/0HhdkKZBnn
15 november 2017 - Ouder-leerling-wisseldag op #hetrhedensrozendaal! Dat betekent dus… https://t.co/9BIIeeg8Yx
13 november 2017 - De horecagroep van #hetrhedensdetender was vandaag op werkbezoek bij… https://t.co/fqc8W3HpBR
27 JANUARI 2018 OPEN DAG! KOM JIJ OOK?

GESLAAGD OP HET RHEDENS DE TENDER

14-07-2017
GESLAAGD OP HET RHEDENS DE TENDER

Op 13 juli vond op Het Rhedens de Tender de uitreiking plaats van diploma's en certificaten, behaald in allerlei vak- en beroepsdisciplines. De geslaagden ontvingen tijdens een feestelijk programma van speeches en muzikale optredens hun felbegeerde papiertje. Daarna werd er uitgebreid getoast. We zijn bijzonder trots op alle geslaagden en wensen hen veel geluk en succes in de toekomst. Maar eerst genieten van een welverdiende zomervakantie!

GESLAAGD

Heftruck / Reachtruck Veilig werken
ARNHEM: Beitske Janse; BRUMMEN: Tom Bosman; Bram Mesland; DIEREN: Jougo Corbeek; Floyd Noort; DOESBURG: Luke Elizen; Raven Kalkhuis; Rosalie Smeenk; Danny Witjes; EERBEEK: Sam Klaassen; RIJSSEN: Derk-Jan Beunk; VELP: Leilanie Willemsen;

Heftruck Veilig werken
DOESBURG: Naomi Hartemink;

IVIO Burgerschap 1
DIEREN: Daniëlle Gerritsen; Fabiënne Hondeveld; Romy van der Meyde; Dennis Pasman; DOESBURG: Luke Elizen; Raven Kalkhuis; Silvania de Kruijff; Davey Kuijn; EERBEEK: Naomi Leeflang; LAAG SOEREN: Mila Calderon van de Camp; RHEDEN: Jade Breedveld; SPANKEREN: Esmee Reinten; Femke Rutgers;

IVIO Burgerschap 2
BRUMMEN: Bram Mesland; LATHUM: Susan Wolters; ZEVENAAR: Youri Hermsen;

IVIO Burgerschap 3
DOESBURG: Naomi Hartemink;

IVIO Engels niveau 1
BRUMMEN: Daan Mesland; DIEREN: Rocco Buurkes; Mehmed Ikde; Björn Jonker; Rahmo Omar Siido; Steven Slagter; DOESBURG: Sibel Babaarslan; Bo Jansen; Siyar Kiliç; Caine Usmany; Dominique Vermeer; OLBURGEN: Tori Waarnink;

IVIO Engels niveau 2
DIEREN: Thom van den Berg; Fabienne Hondeveld; Dennis Pasman; DOESBURG: Hazina Bechan; Luke Elizen; Raven Kalkhuis; Fatih Yalçin; EERBEEK: Fabiënne Kroon; Naomi Leeflang; Natalie Selles; ELLECOM: Daan van Engelen; LAAG SOEREN: Mila Calderon van de Camp; RHEDEN: Melissa ten Kaate; VELP: Kaylee Witjes; ZEVENAAR: Youri Hermsen;

IVIO ENGELS niveau 3
BRUMMEN: Bram Mesland; DOESBURG: Naomi Hartemink; Silvania de Kruijff; LATHUM: Susan Wolters;

IVIO Nederlands niveau 1
BRUMMEN: Daan Mesland; DIDAM: Tonia Teerink; DIEREN: Rocco Buurkes; Jordy Derksen; Björn Jonker; Rahmo Omar Siido; Steven Slagter; DOESBURG: Justin van Akkeren; Sibel Babaarslan; Rojin Çali; Glenn van Driel; Bo Jansen; Siyar Kiliç; Brian Koenders; Delano Vermeer; Dominique Vermeer; Michel Witjes; EERBEEK: Elroy Peters; LEUVENHEIM: Prescilla Bosch; RHEDEN: Asheba Sultan; TONDEN: Gerard Stevens;

IVIO Nederlands niveau 2
BRUMMEN: Bibi Spiegelenberg; DIEREN: Thom van den Berg; Daniëlle Gerritsen; Fabiënne Hondeveld; Marc Meijer; Romy van der Meyde; Dennis Pasman; DOESBURG: Hazina Bechan; Luke Elizen; Jo-Ann Elting; Lorenzo Hondijk; Raven Kalkhuis; Burçin Karaça; Davey Kuijn; Jordi van der Ploeg; Caine Usmany; EERBEEK: Natalie Selles; LAAG SOEREN: Mila Calderon van de Camp; RHEDEN: Jade Breedveld; Melissa ten Kaate; Tim van der Meijde; SPANKEREN: Esmee Reinten; Femke Rutgers; VELP: Leilanie Willemsen;

IVIO Nederlands niveau 3
BRUMMEN: Bram Mesland; DOESBURG: Naomi Hartemink; Silvania de Kruijff;  EERBEEK: Kelly Brinkhorst; LATHUM: Susan Wolters; OLBURGEN: Tori Waarnink; VELP: Kaylee Witjes; ZEVENAAR: Youri Hermsen; ZUTPHEN: Iris Regeer;

IVIO Rekenen/wiskunde niveau 1
BRUMMEN: Daan Mesland; DIDAM: Tonia Teerink; DIEREN: Rocco Buurkes; Marc Meijer; Rahmo Omar Siido; Burak Özdilek; Steven Slagter; DOESBURG: Justin van Akkeren; Sibel Babaarslan; Rojin Çali; Victor Hukuboen; Bo Jansen;  Siyar Kiliç; Brian Koenders; Jordi van der Ploeg; Delano Vermeer; Dominique Vermeer; Chris Wienholts; EERBEEK: Elroy Peters; RHEDEN: Melissa ten Kaate; TONDEN: Gerard Stevens; SPANKEREN: Mendo Ates; Femke Rutgers

IVIO Rekenen/wiskunde niveau 2
DOESBURG: Luke Elizen; Davey Kuijn; Fatih Yalçin; LAAG SOEREN: Mila Calderon van de Camp; ZEVENAAR: Youri Hermsen

IVIO Sociale vaardigheden
BRUMMEN: Daan Mesland; DIDAM: Tonia Teerink; DIEREN: Rocco Buurkes; Jordy Derksen; Björn Jonker; Rahmo Omar Siido; Steven Slagter DOESBURG: Justin van Akkeren; Sibel Babaarslan; Rojin Çali; Bo Jansen; Siyar Kiliç; Brian Koenders; Delano Vermeer; Dominique Vermeer; Michel Witjes; EERBEEK: Elroy Peters; RHEDEN: Asheba Sultan; TONDEN: Gerard Stevens; LEUVENHEIM: Prescilla Bosch;

IVIO Sleuteldiploma KSE 1
BRUMMEN: Daan Mesland; DIEREN: Rocco Buurkes; Rahmo Omar Siido; Steven Slagter; DOESBURG: Sibel Babaarslan; Victor Hukuboen; Bo Jansen; Siyar Kiliç; Jordi van der Ploeg; Caine Usmany; Dominique Vermeer; RHEDEN: Melissa ten Kaate; SPANKEREN: Femke Rutgers;

IVIO Sleuteldiploma KSE 2
DOESBURG: Luke Elizen; Fatih Yalçin; LAAG SOEREN: Mila Calderon van de Camp; ZEVENAAR: Youri Hermsen;

KCH Certificaat Winkelmedewerker
DOESBURG: Jo-Ann Elting; Burcin Karaca; RHEDEN: Jade Breedveld; LAAG SOEREN: Mila Calderon van de Camp; RHEDEN: Kim Matser; SPANKEREN: Esmee Reinten VELP: Kaylee Witjes;

KCH Verkoopmedewerker
DIEREN: Floyd Noort; EERBEEK: Nicole Peelen;

KPC Werken in het groen SVA1
DIEREN: Thom van den Berg; DOESBURG: Jordi van der Ploeg; RHEDEN: Tim van der Meyde;

KPC Werken in de Keuken SVA1
ARNHEM: Dion van Zwieten; DIEREN: Dennis Pasman; DOESBURG: Hazina Bechan; Davey Kuijn;

KPC SVA1 Werken in de metaal
DOESBURG: Caine Usmany; Chris Wienholts; EERBEEK: Sam Klaassen; ELLECOM: Daan van Engelen;

NIL niveau 1 MIG/MAG Lassen
DIEREN: Marc Meijer;

NIL niveau 2 MIG/MAG Lassen
BRUMMEN: Tom Bosman;

ROC Assistent verkoop/retail niveau 1
ARNHEM: Joey de Bruin: DIEREN: Fabiënne Hondeveld; Burak Özdilek; DOESBURG: Naomi Hartemink; Fatih Yalcin; EERBEEK: Fabiënne Kroon; Naomi Leeflang;  LATHUM: Susan Wolters; RHEDEN: Danny Hoedt; Kim Matser; ZEVENAAR: Youri Hermsen

ROC Entree opleiding Keuken assistent
EERBEEK: Kelly Brinkhorst;

ROC Dienstverlening en zorg Entree opleiding
DIEREN: Tim Besselink; EERBEEK: Kaylee Dusink;

ROC Logistiek medewerker Entree opleiding
DOESBURG: Luke Elizen;

ROC Metaal Constructiemedewerker Entree opleiding
BRUMMEN: Tom Bosman; DOESBURG: Danny Witjes; ZUTPHEN: Jasper Mulder;

SVH Keukenassistent
DOESBURG: Silvania de Kruijff; OLBURGEN: Tori Waarnink;

SVS Basisdiploma schoonmaken
BRUMMEN: Bibi Spiegelenberg; EERBEEK: Natalie Selles; RHEDEN: Melissa ten Kaate; VELP: Leilanie Willemsen

T(ractor)Rijbewijs
DOESBURG: Chris Wienholts;

VCA Veiligheid Certificaat Aannemingsbedrijf Basisveiligheid
DIEREN: Thom van den Berg; Marc Meijer; DOESBURG: Luke Elizen; Jordi van der Ploeg; Caine Usmany;

Virtual Skills Lab Kassacertificaat Food en Non-Food
DIEREN: Daniëlle Gerritsen; Fabiënne Hondeveld; DOESBURG: Jo-Ann Elting; Burcin Karaca; RHEDEN: Jade Breedveld;  LAAG SOEREN: Mila Calderon van de Camp; SPANKEREN: Esmee Reinten; Femke Rutgers; VELP: Kaylee Witjes; ZUTPHEN: Iris Regeer;

 

« Ga terug